آیا به دنبال خرید پاکت خالی زعفران با طرح ها و بسته بندی های جدید هستید؟ آیا می دانید که قیمت پاکت مقوایی زعفران از ارزانترین نوع پاکت های مقوایی است که می توان با نام و برند شما آن را به تعداد های خاصی طراحی و چاپ کرد؟ اگر به دنبال خرید پاکت خالی زعفران به مقدار مورد نیاز هستید این مرکز به صورت اینترنتی پاک های زعفران را عرضه می کند.

خرید پاکت مقوایی زعفران یکی از پر مصرف ترین پاکت ها در بازار می باشد. اگر شما هم به دنبال برند کردن نام خود هستید، بهتر است از پاکت های مقوایی زعفران استفاده کنید. معمولا قیمت تمام شده پاکت های مقوایی زعفران از تمام بسته بندی ها ارزانتر تمام می شود و حتی می توان آن را از نو طراحی و با قیمت بسیار پایین چاپ کرد.

در این مقاله می خواهیم مراحل سفارش و طراحی و چاپ آن را با همدیگر بررسی نماییم. اگر قصد تهیه و سفارش پاکت های زعفران را دارید بعد از پیدا کردن مرکز مورد نظر و بررسی خواسته های شما، یک پیش طرح از پاکت ها توسط تیم طراح آماده می گردد.

این مرحله ممکن است با توجه به حساسیت شما و انجام مراحل طراحی حداقل یک هفته زمان ببرد. اگر شما از قبل طرحی را پسند کرده باشید می توانید با دادن یک نمونه از آن مراحل طراحی را جلوتر بیاندازید.

مرحله بعدی البته با توجه به طرح شما، اگر نیاز به برش های خاصی باشد، در چاپ خانه به تعداد مورد نظر که پیش فرض آن 1250 عدد البته در واحد ثمین پک می باشد چاپ شده و وارد مرحله بعدی می شود.

مرحله بعدی همانطور که گفته شد اگر طرح شما دارای برش های خاصی باشد، نیاز به کاتر خواهد داشت تا بخش های مورد نظر را جدا کرده و وارد مرحله بعدی شود.

مرحله آخر با توجه به طرحی که انتخاب کردید، قسمت های مختلف به هم چسبانده شد و طرح نهایی آماده می شود. اگر بخواهیم مراحل طراحی و چاپ پاکت های زعفران را زمان بندی کنیم، حداقل 2 هفته زمان خواهد برد.

سایزهایی که برای پاکت های زعفران معمولا انتخاب می شوند، نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال می باشد. هر کدام از این وزن ها باید یک کلیشه برای آن طراحی شود که قیمت جداگانه ای خواهد داشت. سعی شده است در واحد طراحی ثمین پک هزینه طراحی محاسبه نشود و هزینه چاپ پاکت های زعفران هم با قیمت بسیار مناسبی تمام شود.

چنانچه قصد چاپ پاکت های زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و نام و برند خود را با توجه به مواردی که بالا ذکر شد چاپ کنید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *