امروزه نقش جعبه چوبی کادویی در ایران زیاد شده است. جعبه چوبی کادویی به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد باعث شده است که آن ها را در بیشتر عطاری ها و مواد غذایی ها ببینیم. خرید جعبه چوبی دمنوش این روزها با توجه به گستردگی که دمنوش های ایرانی دارند روز به روز افزایش می یابد و انواع طرح های مختلفی از آن نیز تولید شده است.

جعبه چوبی دمنوش با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد، دارای قیمت های متفاوتی است. شما می توانید این جعبه چوبی دمنوش را در بازار در قیمت های مختلفی پیدا نمایید که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خودشان را دارند.

خرید جعبه برای بسته بندی زعفران

جعبه چوبی دمنوش، همانطور که در بالا ذکر شد دارای طرح ها و رنگ ها و کیفیت های مختلفی می باشد. بعضی از این نوع جعبه های چوبی دمنوش کلا دست ساز هستند و از قیمت بسیار بالاتری به خاطر وقت زیادی که می برند، برخوردار هستند.

خرید جعبه چوبی دمنوش

بیشتر جعبه های چوبی دمنوش، توسط دستگاه های فوق پیشرفته با اندازه گیری و طراحی های مختلفی روانه بازار می شود. شما می توانید از جعبه های چوبی برای انواع دمنوش ها استفاده نمایید. به طور مثال یکسری از جعبه ها، جعبه چوبی چای کیسه ای است. این جعبه های چوبی به صورت ظریف برای چای های کیسه ای طراحی و ساخته شده اند.

اما جعبه چوبی کادوئی، مثل جعبه های چوبی زعفران شما می توانید آن را با سلیقه خود در رنگ ها و طرح های مختلفی، سفارش دهید. این جعبه ها بیشتر برای بحث کادو و سوغاتی استفاده می شوند.

کیفیت ساخت این نوع جعبه های چوبی همه از نوع درجه یک بوده و آمیخته ای از طرح و سلیقه ایرانی است. هر کدام از آن ها برای ظروف خاصی طراحی و اجرا شده و با دستگاه های مخصوصی برش می خورند.

چنانچه قصد خرید جعبه چوبی دمنوش را دارید می توانید با واحد فروش سایت ثمین پک در تماس باشید و نوع جعبه چوبی دمنوش خود را سفارش دهید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *