با توجه به رشد فروش زعفران در چند سال اخیر و تنوع بسته بندی های زعفران ایجاد شده، باعث شده که خرید اینترنتی یکی از بهترین راه ها باشد. خرید اینترنتی شیشه با درب چوب پنبه ای در سال گذشته یکی از بالاترین نوع خرید ها بوده و به دلیل زیبایی خاصی که این نوع ظروف بسته بندی دارند باعث افزایش خرید این نوع ظروف شده است.

همانطور که ذکر شد فروش شیشه با درب چوب پنبه ای در سال گذشته یکی از بیشترین درخواست ها در ایران بوده است. به دلیل زیبایی خاص و جدید بودن این نوع بسته بندی ها و استقبال مردم از آن، فروشندگان هم به سمت این نوع ظروف روی آورده اند.

ظروف شیشه ای دردار زعفران

فروش بطری شیشه ای با چوب پنبه

به خاطر زیبایی دوچندانی که بطری شیشه با درب چوب پنبه به بسته بندی های زعفران می دهند، سلیقه ها به سمت این نوع ظروف زعفران بیشتر شده است. جدید بودن بطری شیشه ای با چوب پنبه ای که دارند باعث شده که بیشتر شرکت های فروش و صادرات زعفران به سمت این نوع ظروف روی بیاورند و این بطری های شیشه ای با چوب پنبه را جزء یکی از بسته بندی های خود قرار دهند.

علاوه بر شرکت های زعفران، افرادی که در کار فروش زعفران نیز می باشند هم به سمت این نوع ظروف بسته بندی زعفران علاقه نشان داده اند. و در سال اخیر باعث شده که خرید و فروش این نوع ظروف نسبت به سال های قبل بیشتر از قبل بشود.

فروشندگان بطری شیشه ای

از آنجایی که بطری شیشه ای چوب پنبه ای جدید هستند، بیشتر این نوع ظروف وارداتی می باشند و تعداد اندکی در ایران به فروش این نوع بطری ها که برای بسته بندی زعفران هم مناسب باشد، فعالیت می کنند. هنوز در بعضی از مناطق ایران به دلیل جدید بودن بطری شیشه ای علاقه ای را به آن نشان نداده اند و یکی از دلایل آن هم می توان به استدلال هایی که فروشندگان با خود انجام می دهند، اشاره کرد.

خرید شیشه زعفران

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

یکی از شهرهایی که بسیار به خرید بطری شیشه ای کوچک علاقه نشان داده است، تهران می باشد. با توجه به شیک بودن بطری شیشه ای زعفران و استحکام بالای آن و همچنین چند کاره بودن این شیشه ها باعث شده که این ظروف را در کارهای دیگر هم استفاده شود. علاوه بر کسانی که به کار صادرات و فروش زعفران مشغول هستند، کسب و کارهای دیگر هم که در زمینه فروش محصولاتشان فعالیت می کنند و برای مقاصد کاری خود هنوز بسته بندی مناسبی را در اختیار ندارند به سمت این نوع بطری های شیشه ای روی آورده اند.

فروش بطری شیشه ای کوچک

همانطور که می دانید، زعفران یکی از گرانترین، ادویه دنیاست. خرید و فروش آن بر اساس گرم انجام می شود و نیازی به ظروف بزرگ ندارد. از آنجا که ظروف شیشه ای چوب پنبه دارای سایز های مختلفی می باشند باعث شده که برای این کار بطری هایی که دارای سایز بسیار بزرگ هستند مورد استفاده قرار نگیرد.

بیشتر بطری شیشه ای کوچک که برای سایز هایی مثل نیم گرم، یک گرم، دو گرم، نیم مثقال، یک مثقال، ده گرم از استقبال بالایی برخوردار بوده است.

خرید بطری شیشه ای خالی

بطری شیشه ای خالی همراه با چوب پنبه به فروش می رسد. سعی شده است که جنس چوب پنبه از مواد درجه یک باشد. جنس بطری شیشه ای از مواد درجه یک بوده و از استحکام و زیبایی بالایی برخوردار می باشند و همانطور که در بالا ذکر شد، فقط برای مصرف زعفران از آن استفاده نمی شود و امروزه در کسب و کارهای مختلفی از آن استفاده می کنند.

خرید اینترنتی بطری شیشه ای

ثمین پک تمام تلاش خودش را کرده است که به صورت اینترنتی خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه را برای خریداران داخل ایران فراهم آورد. چنانچه قصد خرید اینترنتی بطری شیشه ای زعفران را دارید می توانید نمونه آن را در فروشگاه در صورت موجود بودن و یا در شبکه های اجتماعی که فعلا وجود دارند ببینید و آن را سفارش دهید. حداقل تعداد سفارش هم 50 عدد می باشد.

قیمت ظروف شیشه ای زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *