خرید اینترنتی کارت آویز پاکت مقوایی زعفران برای کسانی که در کار پخش زعفران هستند یکی از موارد ضروری می باشد. کارت آویز برای چند سایز وجود دارد که اگر شما قصد خرید آن ها را دارید می توانید کارت آویز با قیمت همکار تهیه کنید. کارت های آویز پاکت زعفران جهت نگهداری پاکت زعفران استفاده می شوند.

کارت آویز پاکت زعفران یکی از ابزارهای بسیار مهم در جهت نگهداشتن و حس خوب دادن به مشتری می باشد. اگر شما تعداد زیادی بسته بندی دارید که می خواهید آن ها را پخش کنید و به دنبال راهکاری می گردید که همه بسته های زعفران در یک جا و به صورت کاملا زیبا در کنار هم نگهداری شوند، استفاده از آویز زعفران می باشد.

امروزه به لطف اینترنت همه کالاها به راحتی در اختیار کسانی هست که به دنبال کالاهای مورد نظر خود می گردند. به طور  مثلا خرید پاکت زعفران با انواع سایزهای مختلف، خرید کارت آویز زعفران، خرید ظروف شیشه ای زعفران و …

اما در این مقاله می خواهیم در مورد کارت آویز پاکت مقوایی زعفران با شما صحبت کنیم. ممکن است با کارکرد این کارت های آویز آشنا باشید و یا ممکنه اصلا ندانید که کارت های آویز زعفران برای چه چیزی مناسب می باشند.

همانطور که می دانید بسته بندی یکی از نکات اصلی در فروش می باشد. اگر شما از بسته بندی بسیار زیبایی استفاده کنید فروش شما با همین کار چندین برابر می شود. ما این مورد را در بیشتر کارهایی که برای مشتریانمان ارسال کردیم تست کردیم و بازخوردهای خوبی هم مشتریان و هم ما از بسته بندی زیبا گرفته ایم.

کارت های آویز زعفران برای نگهداری تعداد زیادی پاکت زعفران در کنار هم استفاده می شوند. این کارت های آویز از بی نظمی جلوگیری کرده و نظم و ظاهری بسیار زیبا رو به بسته بندی های شما می دهند. بیشتر افرادی که از کارت های آویز استفاده می کنند حس بسیار زیبایی را به مشتری یا همکار منتقل می کنند با همین کار ساده.

کارت آویز پاکت زعفران دارای 4 سایز می باشند:

  • کارت آویز نیم گرمی
  • کارت آویز یک گرمی
  • کارت آویز نیم مثقالی
  • کارت آویز یک مثقالی

که تعداد قرار گیری تعداد کارت ها روی هر آویز نسبت به وزن یا سایز آن متفاوت می باشد. این تعداد همه زوج هستند. شما می توانید یک نمونه از آن را در زیر مشاهده کنید.

خرید کارت آویز زعفران با قمیت همکار

چنانچه قصد خرید اینترنتی کارت آویز پاکت مقوایی زعفران را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *