امروزه بیشتر شرکت های صادراتی به دنبال ظروف بسته بندی لوکس زعفران هستند. اگر انواع ظروف بسته بندی زعفران بتواند ویژگی که برای بحث صادرات و همچنین برای بازار داخل داشته باشد، قطعا موفق خواهد شد.

ولی ممکن است یک سوال برای شما پیش بیاید که ظروف بسته بندی زعفران باید چه ویژگی بارزی داشته باشد تا بتواند در بازار موفق شود؟

یکی از پرمصرف ترین شهر ها برای زعفران تهران است و هنگامی که بازار فروش زعفران داغ باشد، طبیعتاً فروش ظروف بسته بندی زعفران هم زیاد می شود که انواع طرح های مختلف ظروف بسته بندی با بهترین مواد تولید شده، بهترین نگهدارنده ی زعفران اصیل ایرانی باشد.

قیمت ظروف کریستال زعفران

قیمت انواع ظروف بسته بندی در تهران

ظروف بسته بندی انواع مختلفی دارد که هر کدام زیبایی خاص و منحصر به فرد خود را دارا می باشد، یکی از مدل های بسته بندی ظروف، خاتم است که نقش و نگار سنتی متفاوت دارد، این ظروف خود طرح های مختلفی دارد.

به طور مثال ظروف خاتم مستطیل شکل علاوه بر نگهداری از زعفران جهت نگهداری سایر خشکبار به کار میرود.

ظروف خاتم مستطیل

 

ظروف بسته بندی خاتم با توجه به شکل و طرح های با قیمت های متفاوتی دارند ظروف بسته‌بندی خاتم به دلیل کیفیت و زیبایی که دارند، باعث موفقیت و افزایش تعداد خریداران و میزان فروش می‌ شود.

علاوه بر بسته‌بندی خاتم، ظروف آذین نیز وجود دارد که این روز به دلیل سادگی زیباست، در مشتریان خاص خود را دارد. شما می توانید انواع ظروف بسته بندی زعفران را در زیر مشاهده نمایید.

انواع ظروف بسته‌بندی لوکس زعفران

ظروف بسته بندی آذین در وزن های مختلف میتوان تهیه نمود. این ظروف نیز به دلیل جنسی که دارند، شایستگی نگهداری از محصول گران قیمت به نام زعفران و سایر ادویه ها را نیز دارا می باشند.

اگر به دنبال خرید ظروف زعفران جهت فروش یا صادرات زعفران هستید می توانید با توجه به جنبه های مقدار و وزن زعفران با سلیقه خود جهت خرید ظروف بسته بندی زعفران از طریق اینترنت به سایت ثمین پک مراجعه نمایند

خرید ظروف بسته بندی زعفران صدف

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *