قیمت خرید ظروف بسته بندی زعفران چند است؟ ظروف بسته بندی به چند نوع تقسیم می شود؟ چگونه می توان ظرف بسته بندی زعفران را به صورت عمده خریداری کرد؟ بهترین نوع ظروف بسته بندی چه نوعی است؟ ظرف زعفران ارزان برای چه وزن هایی از زعفران موجود هست؟

تولید ظروف بسته بندی زعفران امروزه در تهران و در مشهد به دلیل جمعیت بالایی که دارند از رونق بالایی برخوردار است. که باعث شده است تولید و قیمت ظروف بسته بندی زعفران نسبت به شهر های دیگر ارزانتر تمام شود. با توجه به تولید زیاد این ظروف می توان انواع ظروف بسته بندی زعفران را در یکجا یافت.

ظروف کریستال زعفران در تهران

همانطور که می‌دانید ظروف بسته بندی زعفران انواع مختلفی دارند که همین تفاوت باعث شده است که بر روی قیمت ظروف زعفران تاثیر گذار باشند. از آنجایی که جنس و نوع ظروف زعفران با همدیگر فرق دارد، در بازار انواع مختلف آن را می توان یافت. به طور مثال ظروف خاتم، اطلسی، آذین و… که تهیه اینها تابع تعداد و تیراژ سفارش‌ها می باشد. ناگفته نماند که قیمت ارز در بازار بر قیمت ظروف بسته بندی زعفران تاثیر گذار است.

قیمت ظروف کریستال زعفران

 

چرا اینقدر ظروف بسته بندی زعفران اهمیت دارد؟

زعفران ارزشمندترین ادویه و داروی جهان است لذا نگهداری از آن بسیار مهم است. ظروف زعفران مهمترین عملی که انجام می دهند، نگهدارنده از زعفران است که مانع رساندن هیچ آسیبی به زعفران می شود.

برای این کار باید زعفران را در ظروفی نگهداری نمود که این ظروف هم از لحاظ کیفیت و جنس عالی باشند و باعث کمترین واکنش بر روی زعفران شوند. اهمیت ظرف های انتخاب شده تنها به دلیل زیبایی نیست بلکه بخاطر این است که عطر و خواص زعفران را هم حفظ کند.

ظروف بسته بندی زعفران باید طوری باشد که از زعفران داخلش از همه جهت محافظ نماید. به طور مثال یکی از بهترین و پر مصرف ترین ظروف می توان به ظروف خاتم یا ظروف فلزی اشاره کرد.

خرید خاتم فلزی زعفران و خشکبار

پیشنهاد می کنیم مقاله خرید انواع جعبه های کادویی زعفران را هم مطالعه فرمایید.

از آنجایی که زعفران و ادویه جات در برابر نفوذ رطوبت و اکسیژن و نور مستقیم آفتاب تاثیر گذار هستند، شما باید در انتخاب نوع ظروف دقت کنید. این عامل مهمی بر نگهداری مواد داخل آن هست، چرا که نوع ظروف به عنوان محافظی مناسب برای روی کیفیت عطر و رنگ آن خواهد بود. علاوه بر موارد بالا که ذکر شد باید شیک و مشتری پسند باشد. زیرا همه ی مشتریان علاوه بر کیفیت محصول به دنبال زیبایی ظرف زعفران هستند که جنبه کادویی نیز داشته باشد.

خرید قوطی خاتم فلزی زعفران

یکی از مناسب ترین و شیک ترین ظروف می توان به ظروف فلزی خاتم اشاره کرد، که امروزه نقش نگهداری زعفران تا مقدار یک کیلو را دارد و علاوه بر وزن از نقش و نگار زیبایی هم برخوردار است.از آنجا که بسته بندی های خاتم به دلیل زیبایی خاص و ویژه ای که دارند و هم از دوام بالایی برخوردارند باعث می شوند که در هر شرایطی از مواد داخل خود نگهداری کنند و خوشبختانه می توان در وزن های مختلفی آن را سفارش داد.

وزن ظروف فلزی خاتم معمولا از یک گرم شروع شده و تا یک کیلو موجود می باشد. شما می توانید قبل از سفارش با توجه به بسته بندی خود این قوطی را با قیمت عمده سفارش دهید و با استفاده از روش های موجود آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت ظروف زعفران فلزی

ظروف بسته بندی مناسب خشکبار

ظروف فلزی خاتم علاوه بر بسته بندی زعفران می توان برای خشکبار هم نیز استفاده نمود از آنجایی که این قوطی فلزی بوده حمل و نقل آن بسیار آسان است و در نتیجه برای صادرات بسیار مناسب می باشد.

این ظروف به دلیل زیبایی که دارد بسیار مورد استقبال در داخل و خارج کشور قرار گرفته است و تاثیر به سزایی در فروش دارد پس می توان گفت خرید قوطی بسته بندی با کیفیت بالا هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *