تولید و فروش هاون برنجی با قیمت مناسب در کدام شهر انجام می شود؟ از کجا می توان انواع هاون برنجی را با شکل ها و سایز های مختلف خرید؟ آیا می توان عکس هاون های برنجی را یعنی از هاون برنجی کوچک تا هاون برنجی بزرگ دید؟ قیمت انواع هاون های برنجی را از کجا بگیریم و خرید کنیم؟

هاون های برنجی یا هونگ برنجی در ایران بسیار استفاده می شود و کارایی این ظروف بسیار بالاست. تا کنون سعی کرده اند که جایگزینی مطمئن و راحت تر برای آن ایجاد کنند ولی هنوز که هنوز است، نتوانسته اند موفق شوند. این ظروف برنجی به دلیل کاربرد ساده و راحتی که دارد، غیر ممکن است که نشود در خانه ای آن را پیدا کرد.

قیمت خرید انواع هاون های برنجی

در این مقاله می خواهم در مورد هاونگ های جدید برنجی آن هم به صورت کامل توضیح دهم. مطمئنم که در هیچ جای اینترنت نخواهید توانست نمونه آن را پیدا کنید! چون تمام مقالات سایت ثمین پک بر اساس تجربه هایی که در این کار داریم و یا به وجود آمده، نوشته می شوند. مدتی هست که متوجه شدم، بسیاری از کسانی که می خواهند انواع هاون برنجی خریداری کنند به مشکل خورده اند و نتوانستند و یا اصلا نمی دانند که ما چند نمونه هاون برنجی داریم؟

هاون برنجی کیلویی چند

هاون های برنجی در وزن های مختلفی تولید می شوند که در مجموعه ثمین پک به صورت عددی قابل فروش است. در ادامه لیست قیمت هاون های برنجی ذکر شده است که می توانید بر اساس آن تصمیم گیری کنید. قیمت هر کیلو هاون برنجی بر اساس مواد اولیه بازار روز به روز در حال تغییر می باشد. شما می توانید هاون برنجی اصل را به صورت عمده از لیست زیر انتخاب کنید.

لیست قیمت بر اساس تعداد در کارتن محاسبه شده است. برای اطمینان از قیمت روز لطفا با شماره 09158655490 در تماس باشید
کد کالانام هاون برنجیقیمت عمدهتعداد در کارتن
S41هاون کوچک45000200
S49هاون متوسط70000100
G41هاون جامی54000120
S65هاون سنتی9200060
S80هاون 7517800030
S98هاون 8531800020
S35هاون کادویی28000300
G115هاون جامی 1156380008
G100هاون جامی 10048000010
S110هاون 11062000012
S50هاون متوسط 5070000100
S130هاون 13011000006
G67هاون جامی 6714500030
G85هاون جامی 8534500020
G50هاون جامی 5066000100
G40هاون گلدانی 40 (هاون جامی کوچک)56000120

خرید اینترنتی هاون برنجی

حتما می‌دانید که ما دو نوع هاون داریم. که هر کدام از آنها هم طرفداران خاصی خودش را دارد.

 • هاون سنگی
 • هاون برنجی

در این مقاله می خواهیم به طور کامل در مورد هاون های برنجی و انواع آن صحبت کنیم. پیشنهاد می کنیم که مقاله توليد و فروش هاون برنجی با قيمت مناسب را هم مطالعه فرمایید.

خرید اینترنتی هاون برنجی

بسیاری از افراد به دلیل گستردگی اینترنت، به دنبال خرید اینترنتی هاون برنجی هستند. خوشبختانه باید به شما بگوییم که سایت ثمین پک انواع هاون های برنجی را به هر تعدادی که بخواهید برای شما ارسال می کند. فقط کافی است نمونه ی آن را با واحد فروش ثمین پک در میان بگذارید و به هر تعدادی که مد نظر شماست آن را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی هاون برنجی

هاون برنجی قدیمی

سوالی که پیش می آید این است که آیا هاون های برنجی که ما می فروشیم، همان هاون های برنجی قدیمی هستند؟ پاسخ مثبت است. باید توجه داشته باشید که هاون قدیمی نیست ولی در ساخت این نوع هاون ها تماما سعی شده است که به صورت کاملا سنتی و حتی هاون برنجی جدید ساخته شود. در ادامه که آن ها را به طور کامل برای شما شرح دادم متوجه خواهید شد.

 

قیمت هاون برنجی

قیمت هاون برنجی قدیمی چند است؟ آیا ثمین پک قیمت جزء و قیمت کل(همکار) هم دارد؟ پاسخ بله می باشد. ما سعی کرده ایم که اگر کسی هاون را به تعداد تکی هم خواست، درخواستش را به انجام برسانیم ولی به سفارشاتی که به صورت کل انجام می شود، با قیمت بسیار مناسب تری هم محاسبه خواهد شد. مثلا ما فروش کارتنی هاون های برنجی هم داریم که بسیار به صرفه برایتان تمام می شود. در مورد اینکه در هر کارتن چه مقدار وجود دارد، در ادامه به طور کامل توضیح می دهیم.

قیمت خرید انواع هاون های برنجی

تولید و فروش هاون برنجی

تولید هاون های برنجی نیاز به دستگاه ها و تجهیزات و مواد خاص خودش را دارد. اینکه هر کسی آن را تولید کند، وجود ندارد. معمولا کارخانه جاتی که این کار را انجام می دهند، به سفارش‌ها کم اصلا پاسخ نمی دهند و طوری نیست که یک فرد بتواند برود از کارخانه آن تعداد یک عدد یا 10 عدد را خریداری نماید. این کار را به عهده مراکز پخش خود گذاشته است. اگر شما قصد خرید هاون برنجی را دارید، می توانید با واحد فروش ثمین پک تماس بگیرید.

 

عکس هاون برنجی

همانطور که در اول مقاله هم ذکر کردم، این مقاله کاملترین مقاله در سطح اینترنت می باشد و در اینجا شما می توانید تمام نمونه های هاون هایی را که می توانید تهیه کنید را آورده ایم.

 

خرید هاون برنجی عکس هاون برنجی نقلیخرید هاون برنجی کوچک عکس هاون برنجی کوچکخرید هاون برنجی کوچک عکس هاون برنجی متوسط
خرید هاون برنجی کوچک عکس هاون برنجی متوسطخرید هاون برنجی کوچک عکس هاون برنجی متوسطخرید هاون برنجی بزرگ عکس هاون برنجی بزرگ
خرید هاون برنجی بزرگ عکس هاون برنجی بزرگخرید هاون برنجی سنتی بزرگ عکس هاون برنجی سنتیخرید هاون برنجی بزرگ عکس هاون برنجی بزرگ

 

فروش هاون برنجی

هاون های برنجی به دلیل زیبایی و انواع خاصی که دارند، یکی از پرفروش ترین ظروف می باشند. به علت کارایی که در خورد شدن دارند، چه به صورت فانتزی و چه به صورت استفاده مکرر از آن می توان استفاده کرد.

خرید هاون برنجی بزرگ

خرید هاون برنجی

اگر قصد خرید هاون برنجی را دارید، به جای خوبی آمده اید. در اینجا ما انواع هاون های برنجی را به صورت کامل همراه با شکل برای شما توضیح داده ایم. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید، هر کدام از آنها را که خواستید، انتخاب کرده و سفارش دهید.

هاون های برنجی به چند دسته تقسیم می شوند:

 • هاون برنجی نقلی (که به هاون کادویی هم معروف است)
 • هاون برنجی کوچک
 • هاون برنجی متوسط
  • هاون برنجی جامی
  • هاون برنجی سنتی (هاون برنجی قدیمی هم معروف است)
  • هاون برنجی گلدانی
 • هاون برنجی بزرگ
  • هاون برنجی جامی
   • هاون برنجی 67
   • هاون برنجی 85
   • هاون برنجی 130
  • هاون برنجی سنتی
   • هاون برنجی 75
   • هاون برنجی 85
   • هاون برنجی 110
   • هاون برنجی 130

الگوی بالا کمک بزرگی به شما می کند. که می خواهیم در مورد هر گزینه با شما صحبت کنیم. این شکل کلی هاون ها بود که در بالا مشاهده می کنید.

هاون برنجی نقلی

خرید هاون برنجی نقلی سوغاتی

هاون برنجی کوچک

خرید هاون برنجی کوچک

هاون برنجی متوسط

هاون برنجی متوسط

هاون برنجی جامی

خرید هاون برنجی در مشهد

هاون برنجی سنتی

خرید هاونگ برنجی زعفران

هاون برنجی جامی جدید

هاون برنجی جامی قیمت

هر کدام از این هاون ها خود به دنیایی تقسیم می شوند که برای ساده‌تر شدن کار، به طور کلی آن ها را ذکر کردیم. ولی بدانید که اگر بخش فروش به شما گفت، کدام هاون را می خواهید و یا سایز آن را از شما پرسید، یک تصویر کلی از آن را داشته باشید.

 

هاون برنجی سوغاتی

همانطور که در بالا هم یک اشاره کلی در موردش کردیم، این هاون به دلیل کوچک بودنش به هاون نقلی و یا هاون کادویی معروف است. بیشتر برای بحث تزئینات استفاده می شود. البته ناگفته نماند که از آن برای خورد کردن زعفران هم استفاده می شود و جنس آن از برنج بوده و بسیار مقاوم و محکم در برابر ضربات می باشد. به علت کوچک بودنش برای خورد کردن چیزهای ریز مثل زعفران استفاده می شود.

خرید هاون برنجی نقلی سوغاتی

 

هاون برنجی کوچک

این هاون ها از هاون نقلی بزرگتر می باشند. بعضی ها از این هاون ها را برای تزئینات هم استفاده می کنند. ولی باید بدانید که این نوع هاون ها کارایی شان بسیار بیشتر از هاون های نقلی می باشد. جنس آن از برنج بوده و کاملا محکم هستند و در برابر ضربات تحت هیچ شرایطی مشکلی برای آن ها به وجود نمی آید. به علت بزرگتر بودن آن کارایی آن دو چندان می شود. برای خورد کردن و سابیدن زعفران بسیار عالی است.

خرید هاون برنجی کوچک

اگر دوست دارید که به مقدار کافی زعفران مصرفی خودتان را هر بار بسابید، پیشنهاد می کنیم که از این نوع هاون ها استفاده کنید. با دسته ای که دارد، با هر درجه ای که دوست داشتید می توانید، عمل سابیدن را انجام دهید.

 

هاون برنجی متوسط

این دسته از هاون ها همانطور که گفتیم دنیای گسترده ای از لحاظ تنوع و شکل دارند. از هاون های کوچک بزرگتر می باشند. خب قاعدتا هم کارایی بالاتری پیدا می کنند. هم جنبه تزئینی دارند و هم کاربرد بسیار مفیدی هم ایجاد می کنند.

هاون برنجی متوسط

خرید هاونگ برنجی زعفران

خرید هاون برنجی در مشهد

هاون برنجی جامی قیمت

هاون های برنجی متوسط به سه دسته، هاون های برنجی سنتی و هاون های برنجی جام و هاون برنجی گلدانی تقسیم می شوند. هر کدام از هاون های سنتی و هاون های جامی شکل خودشان بیشتر از یک عدد نمونه دارند. که از لحاظ ظاهری مقداری با همدیگر متفاوت می باشد.

خرید اینترنتی هاون برنجی

 

هاون برنجی بزرگ

هاون های برنجی، قیمتشان بر اساس کیلو محاسبه می شود. به علت اینکه تفاوت وزن دارند، در کل بازار آن را بر اساس وزن و کیلو محاسبه می کنند.

خرید اینترنتی هاون برنجی

خود هاون های برنجی بزرگ به انواع مختلفی تقسیم می شوند، که به دسته سنتی و جامی هستند. هر کدام از این دسته ها خودشان به انواع مختلفی تقسیم می شوند، همانطور که گفته شد، این رنج هاون های برنجی فقط بر اساس وزن محاسبه می شوند و مثل هاون های رده های قبلی خود نیستند که دونه ای حساب شوند.

ما در مقالات دیگری باز هم در مورد هاون های برنجی صحبت خواهیم کرد. اگر قصد خرید انواع هاون های برنجی را دارید، می توانید با واحد فروش ثمین پک تماس بگیرید و نوع هاون خود را سفارش دهید.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *