ظروف بسته بندی زعفران باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ آیا می توان ظروف بسته بندی زعفران را با تنوع بیشتر پیدا کرد؟ مشخصات ظروف بسته بندی زعفران چیست؟ اگر بخواهیم صادرات زعفران انجام دهیم باید چه نوع قوطی هایی را انتخاب کنیم تا هزینه کمتری داشته باشد؟

تنوع ظروف بسته بندی زعفران در بازار ایران با توجه به قیمت و کیفیت آن ها بسیار متفاوت می باشد. با توجه به اینکه ظروف بسته بندی بر روی قیمت کالا ها هم تاثیر گذار هستند، بنابراین بسیاری از فروشندگان به دنبال زیبایی کالا هستند تا باعث افزایش رضایتمندی مشتریانشان شود.

قیمت ظروف کریستال زعفران

khatam 10GD 02

در طی چند سال اخیر شاهد سرمایه گذاری های زیادی بر روی بسته بندی ظروف زعفران بوده ایم که با استقبال بی نظیری مواجه شده است. به عنوان مثقال پک های هدیه زعفران که به تازگی پا به عرصه ی بازار گذاشته است و بیشتر جنبه ی کادویی و هدیه در بازار دارد، بسیار پر فروش بوده اند و همچنان که گفته شد استقبال عالی از آنها شده است. این پک ها با توجه به امکان شخصی سازی که دارند البته در تیراژ بالا! می توان لوگو و آرم شرکت شما را هم با دستگاه بر روی آنها هک کرد.

ظروف بسته بندی کریستال زعفران

با توجه به دستگاه های جدید و پیشرفته ای که امروزه وارد بازار شده اند، هر گونه تغییراتی یا ثبت برند شما بر روی قوطی ها امکان پذیر می باشد. اگر به دنبال ظروف مناسب جهت بسته بندی و نگهداری محصول زعفران هستید به موارد زیر توجه کنید:

  • محکم و بادوام و غیرقابل نفوذ باشند. غیرقابل نفوذ در برابر (رطوبت، دما و …) این در بحث صادرات بسیار مهم می شود.
  • زیبا و شکیل باشد – به گونه ای که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند و منجر به فروش محصول شود.
  • تغییری در کیفیت مواد غذایی ایجاد نکند – جنس ظروف باید به گونه ای باشد که در ترکیبات زعفران تغییری ایجاد نکند.
  • نگهداری و حمل و نقل آن آسان و راحت باشد.
  • در برابر شرایط متغییر محیط، مقاوم و بادوام باشد.
  • کمترین فضا و حجم ممکن را اشغال کند.

انتخاب بهترین ظرف صادراتی زعفران

همانطور که در مقالات قبلی هم ذکر شد به علت گستردگی حوزه بسته بندی و ظروف زعفران هر نوع ظاهری که شما بخواهید موجود است. ولی اگر برای بحث صادرات می خواهید یکی از مسائلی که برای شما مهم است، وزن قوطی ها می باشد. چون اگر به این نکته توجه نکنید، هزینه زیادتری را برای صادرات باید پرداخت کنید.

اگر به دنبال خرید انواع ظروف بسته بندی زعفران هستید می توانید با واحد فروش ثمین پک تماس بگیرید و نمونه ها را دریافت کنید.

تولید و پخش ظروف کریستال زعفران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *