اگر به دنبال خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه برای زعفران با قیمت عمده هستید می توانید نمونه های تولید شده و موجود در انبار مجموعه ثمین پک را مشاهده کنید. این بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه ای مخصوص زعفران بوده و از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

بطری شیشه ای با چوب پنبه در بازار به شیشه ویال معروف هستند و شرکت های سازنده یا واردکننده آن ها را در ابعاد و سایزهای متفاوتی تولید می کنند. قبل از اینکه به توضیحات در مورد این ظروف بپردازیم بهتر است مقدمه ای در مورد این شیشه ها برای شما شرح دهیم.

شیشه ویال چیست؟

به ظروف شیشه ای کوچک گفته می شود که برای نگهداری دارو و مواد بهداشتی استفاده می شود. این شیشه می توان دارو را با کیفیت اولیه به صورت تک دوز و یا چند دوز نگهداری کنند.
شیشه ویال یکی از محصولات شیشه بوده که در این چندسال بسیار معروف شده و برای هدیه بسیار کار آمد می باشد. این شیشه در ابعاد مختلف تولید می شود و مصارف بسیار زیادی دارد چه برای مصرف دارویی یا در تزیینات از این شیشه استفاده زیادی می شود. از استفاده های دیگر می توان برای هدیه در ایام مختلف و عللخصوص ولنتاین استفاده کرد. که با گذاشتن اشیای مختلف که بسته به سلیقه افراد مختلف دارد فرق می کند.

فروش عمده بطری شیشه ای با چوب پنبه

مزایای شیشه ویال

از مزایای شیشه ویال می توان به کوچک و مقاوم بودن آن اشاره کرد چون از این ظرف برای نگهداری مواد دارویی استفاده می کنند باید کیفیت دارو را حفظ کرد زیرا همان طور که می‌دانید شیشه خاصیت زد واکنش شیمیایی دارد و همین امر باعث با کیفیت ماندن ماده در دراز مدت می شود.

بطری شیشه ای کوچک با چوب پنبه

آیا شیشه ویال برای زعفران مناسب است؟

این کالا در این روزها کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده است. به دلیل داشتن سایز های مختلف و همچنین اندازه دهانه مختلف از این شیشه استفاده زیادی می توان کرد.

 • شیشه زعفران
 • دکوراسیون
 • شیشه دارو
 • شیشه ادویه
 • شیشه هدیه

فروش عمده بطری شیشه ای با چوب پنبه

چرا ظروف شیشه ای را پیشنهاد می کنیم؟

 • شیشه قابل بازیافت است و بی نهایت بار بدون از دست دادن کیفیت می تواند بازیافت شود.
 • ۸۰ درصد از شیشه های مصرفی دوباره در شیشه های جدید مورد استفاده قرار می گیرند.
 • یک ظرف شیشه ای می تواند تنها در کمتر از ۳۰ روز از سطل زباله فروشگاه به قفسه فروشگاه برگردد.
 • تخمین زده شده است که ۸۰ درصد از شیشه های بازیافتی تبدیل به بطری های شیشه ای می شوند.
 • شیشه بدون منفذ و نفوذ ناپذیر است، پس هیچ تداخلی بین بطری شیشه ای و مواد غذایی ونوشیدنی ها صورت نمی گیرد که طعم آنها را عوض کند.
 • شیشه تقریبا هیچ واکنش شیمیایی با مواد غذایی درون خود نمی دهد، از اینرو ماده داخل آن شکل و طعم خود را حفظ خواهد کرد.
 • وقنی مشتریان از مواد غذایی داخل بطری های شیشه ای استفاده می کنند نه تنها از خطرات احتمالی دوری می کنند بلکه از مزایا آن نیز بهره‌مند می شوند.

فروش عمده بطری شیشه ای با چوب پنبه

تفاوت تولیدات دستی (سنتی) با اتوماتیک (اتومات) چیست؟

شیشه ها دستی به صورت تک قالب و در کارگاه تولید می شوند. کیفیت ساخت این شیشه ها کاملا به مهارت استادکار، مواد کوره و کیفیت قالب بستگی دارد. لذا ممکن است کیفیت شیشه های تولید شده در یک دوره، مختصری متفاوت از شیشه های تولید شده در دوره بعد باشد.

شیشه های اتومات توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و بدن دخالت دست تولید می شوند. کیفیت آنها همواره تقریبا ثابت است و به طور کلی با کیفیت تر از شیشه های دستی هستن، ولی به دلیل محدودیت های تولید شیشه با روش اتومات، امکان تولید و عرضه همه طرح ها به روش اتومات در همه وقت سال وجود ندارد.

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *