آیا می توان ظروف بسته بندی زعفران را به خارج از کشور ارسال کرد؟ آیا مکانی وجود دارد که بتوان از آنجا مقدار حجم سفارش بسته بندی و ظروف زعفران را به تعداد مورد نظر به خارج از کشور صادر کرد؟ قیمت ظروف فلزی گلدار بسته بندی زعفران برای صادرات چند است؟

صادرات ظروف فلزی خاتم امروزه بسیار زیاد شده است. روزانه ما تعداد زیادی سفارش از قوطی های فلزی طرح دار و دارای رنگ های مختلف داریم که بیشتر این قوطی ها و بسته بندی های زعفران برای خارج از کشور بوده است. معمولا کشورهای عرب زبان از این نوع بسته بندی ها استقبال خوبی کرده اند. ظروف فلزی گلدار خاتم با توجه به زیبایی و استحکام بالایی که در حمل و نقل دارند و به خصوص حجم پایین تری که نسبت به ظروف شیشه ای دارند، همیشه یکی از گزینه های تاجران زعفران در سفرهای خارجی می باشد.

قیمت تولید انواع ظروف بسته بندی زعفران

خوبی که ظروف فلزی گلدار دارند این است که می توان برای 2 وزن خاص از آنها استفاده کرد. به خاطر دو طرفه بودن آن هم می توان برای وزن های کمتر و هم برای وزن های بیشتر مورد استفاده قرار داد.

در میان ظروف بسته بندی زعفران، ظروف زیبای گلداری به چشم می‌ خورد که بسیار مورد پسند خریداران و مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است. این ظروف در سایز یک مثقالی و 5 گرمی، مختص زعفران با طرح های گل قرمز، ترمه قرمز، گل بنفش زعفران و … با طرح های گلدار بسیار متنوع برای استفاده در زمینه بسته بندی زعفران، پسته، آجیل و دیگر خشکبار ها تولید گشته اند.

قیمت ظروف بسته بندی زعفران مشهد

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله قیمت فروش انواع ظروف خاتم زعفران را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

تقاضای خرید این نوع قوطی ها از دیگر کشورها و صادرات این ظروف فلزی برای بسته بندی رو به افزایش بوده و تقاضای آن بسیار چشمگیر می‌ باشد. معمولا برای صادرات از ظروفی استفاده می شود که از نظر شکل ظاهری زیباتر و خلاقانه تر طراحی شده باشد.

boxes packaging saffron7

ازاین رو ظروف فلزی گلدار برای بسته بندی می تواند، مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. یکی از خوبی های این نوع قوطی ها، بادوام بودن آن است و از آن با نام بادوام ترین ظروف برای بسته بندی نام برده می شود. شما می توانید انواع ظروف خاتم را با هر نوع طرحی که خواستید از واحد فروش ثمین پک تهیه کنید.

قیمت ظروف بسته بندی زعفران مشهد

خرید ظروف بسته بندی زعفران در تهران

مدیر فروش ثمین پک مشهد

آقای قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *